Szanowni Państwo

Bezpłatny miesięcznik Dobre Jedzenie ukazuje się już szósty rok. Od momentu ukazania się (1.04.2011) w nakładzie 5000 egzemplarzy doszedł do nakładu 20.000. Ukazujemy się na terenie Zielonej Góry i okolic. Z naszych usług reklamowych skorzystało już ponad 300 firm, od tych najmniejszych do największych z różnych branż, nie tylko spożywczych czy kulinarnych.

„Dobre Jedzenie” jest kolekcjonowane i dlatego reklama tutaj żyje bardzo długo. Gazeta ma stałych i wiernych Czytelników, którzy lubią dobrze i zdrowo zjeść, i dla których jedzenie jest czymś więcej niż zwykłym zapełnianiem żołądka. Co miesiąc publikujemy świetne, sprawdzone przepisy na ciasta, zupy, obiady, desery i napoje.

W każdym wydaniu Czytelnik znajduje sporo ciekawych informacji dotyczących artykułów spożywczych, ich wartości odżywczej i kaloryczności. Publikujemy teksty problemowe, historyczne i uczestniczymy w ogólnopolskich programach edukacyjnych np. Doceń Polskie czy Pokochaj olej rzepakowy.

Jesteśmy dostępni w większości sklepów gdzie kupuje się żywność; od hipermarketów do sklepów osiedlowych. Ponadto znajdziecie nas w urzędach miejskich, biurach, a nawet na trasie Babimost – Warszawa- Babimost, w samolotach linii Sprint Air. Cały nakład znika w ciągu 3-4 dni od wyłożenia.

Zapraszamy do reklamy.

Świat kręci się wokół jedzenia, wokół Dobrego Jedzenia