Szanowni Państwo..,

od wielu lat zajmujemy się szeroko pojętymi kulinariami. Oprócz bezpłatnego miesięcznika „Dobre Jedzenie” wydajemy ogólnopolski miesięcznik „Ciasta na stół” i kwartalnik „Polskie Zeszyty Kulinarne”. Jesteśmy pasjonatami zdrowej i dobrej żywności. Od 3 lata organizujemy w Zielonej Górze Ogólnopolskie Targi Dobrego Jedzenia, które odbywają się w hali CRS. Zapraszamy tam małych i średnich producentów, którzy nie stosują w swoich wyrobach chemii. Zapraszamy znanych szefów kuchni, którzy swoimi pokazami promują kulturę kulinarną. Byli u nas m.in Grzegorz Łapanowski, Tomek Jakubiak, Robert Sowa, Daria Ładocha i Maia Sobczak.

Portal ten powstał po to, by przybliżać w naszym mieście restauracje, sklepy, firmy i ludzi, którzy działają na niwie kulinarnej. Chcemy jednocześnie zachęcić wszystkich do wychodzenia z domów i smakowania tego co oferuje Zielona Góra. A jest tu sporo miejsc z których powinniśmy być dumni.

Będziemy informować o aktualnych wydarzeniach, akcjach i promocjach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego portalu.

Redakcja